Hortum Market

Hakkımızda

Hortum Market olarak biz kurulduğumuz günden bu yana, Türkiye’deki bütün sektörlerin hortum ihtiyacını tek bir çatı altında karşılamaktan gurur duyuyoruz. Kalite kavramını ilke edindiğimiz hizmet anlayışımızla bir ilke imza atarak ülkemizin ilk ve tek hortum ve ekipman marketi olarak hizmet veriyoruz.

Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ve vizyon sahibi kurum politikamızla müşterilerimizin beklentisini eksiksiz gerçekleştirerek, güçlü stoğumuz ve zengin ürün çeşitlerimizle tüm talepleri anında karşılıyoruz.

Sektörde hızlı adımlarla ilerleyen firmamız, hortum ekipman satışına ek olarak gelen talepler doğrultusunda özel parça üretimi de yapmaktadır. Bu uygulama ile iş makinesi hortumlarında ithalatın önüne geçebilmek amacıyla, gereken ürünlerin kalıplarını yaparak anında çözüm üretmekteyiz.

Güven ve kalite odaklı kurum değerlerimizle büyüyen bir marka olarak 2500 metrekare kapalı alan mağazamızda geleceğe yol almaktan kıvanç duyuyoruz.

Vizyonumuz

Sektörümüzde, yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, sektöründe bir dünya şirketi olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri üretmek.